Ako ste sa o nás dozvedeli?
Navštívil nás Váš obchodník
Dozvedeli sme sa o Vás z rozprávania známych
Čítal som Váš článok v HN
Dozvedel som sa o Vás na Slovnafte
Našiel som Vás na google
Našiel som Vás na www
Iné
+421 918 918 888


1000 KLIENTOV - najlepší dôkaz že to funguje

Chcel by som pred všetkými poďakovať všetkým našim ľuďom z teamu Commander Systems s.r.o. a všetkým našim klientom, že môžeme osláviť náš veľký úspech. 3. 9. 2011 sme namontovali systém u nášho 1 000. klienta!

Ďakujeme za dôveru, za to, že nás naši klienti odporúčajú ďalej. Keď sa dnes zastavím a pozerám sa na našu firmu, je mi do plaču. Je to ako sen. Z ničoho, zo zelenej lúky sme po nociach, v mraze a v daždi, cez soboty a nedele vybudovali sen. Tisíc slovenských firiem používa náš systém, a to je úspech. Majú sa na koho obrátiť, kedykoľvek môžu zavolať a poradiť sa, prísť na kávu alebo na školenie. Znížili svoje náklady a prežili krízu. Za posledné štyri roky len 17 klientov ukončilo s našou firmou spoluprácu. To je dôkaz, že to funguje. Budeme i naďalej radiť a pomáhať. A držať vlajku poctivosti v našom obore. Na nás sa môžete spoľahnúť, my reklamu na úkor našich klientov nepotrebujeme. Som hrdý na našich technikov, obchodníkov, back office. Som hrdý na IT. U nás nikdy nie je „po pracovnej dobe“. Ako jediní na trhu poskytujeme 24-hodinový HOT-LINE.

Ďakujem klientom, že nás vyniesli na vrchol. Uvedomil som si to, až keď jeden veľký klient prišiel k nám do firmy, vystúpil z auta a oznámil mi: „Commander preberá velenie v obore, už ste leadrom na trhu, aj keď si to ani neuvedomujete. Odkedy sme odišli od konkurencie k vám, už sa u nás vo firme hovorí – Teraz nemonitorujeme, teraz autá commandrujeme.“ Prečítajte si príbehy klientov, prečítajte si, ako málo stačí, aby ste s nami mohli žiť ten krásny sen.

Team Commander SK