Ako ste sa o nás dozvedeli?
Navštívil nás Váš obchodník
Dozvedeli sme sa o Vás z rozprávania známych
Čítal som Váš článok v HN
Dozvedel som sa o Vás na Slovnafte
Našiel som Vás na google
Našiel som Vás na www
Iné
+421 918 918 888


Google mapy v systéme

1.8.2010 sme pre Vás dokončili práce na Google mapách a môžete  využívať  licencované google mapy. Sme radi že sme mohli opäť  vylepšiť  systém a to úplne zdarma  bez vplyvu na mesačný poplatok.
Mapy bežia v kvalite na ktorú ste zvyknutý, možno ešte  rýchlejšie ako staré mapy.Ako jediný si môžete vybrať v našom monitorovacom systéme ako chcete vybranú jazdu znázorniť, či linkou alebo šípkami  na ktoré ste boli zvyknutý. Ďalej zostáva plánovač  a pracuje sa na zapracovaní Waypointov do systému. Čoskoro bude všetko funkčné. Ďakujeme Vám,našim klientom že ste s nami spolupracovali v prvých dňoch a informovali  ste nás čo ešte  je potrebné  opraviť alebo doladiť, ďakujeme predovšetkým p. Martincovi, Mergovi, Polakovičovi, Markovičovi , Trajlinkovi a ďalším a ďalším ktorí  dávno pochopili že spolupráca je to najlepšie čo nás všetkých posunie ďalej.

Dnes sa nám podarilo upraviť,viacmenej prerobiť  generovanie jázd a tak veríme že po dvoch týždňoch testovania  budete spokojný  a vygenerované  jazdy budú opäť  bezchybné. Ďakujeme p. Gregorovi a  Kormuthovi za trpezlivosť a zdá sa že teraz je všetko ako má byť.
V dohľadnej dobe očakávajte od vývoja  Waypointy , doladenie  zumovania  mapy na úroveň pred zmenou, cestovné príkazy a spracovanie reportu nočnej  jazdy v novom „kabáte“. Ďalej  očakávame spustenie  automatického importu SHELL kariet.

Prajeme Vám pekný  August a verte že aj naďalej sme s Vami.

Team Commander