Ako ste sa o nás dozvedeli?
Navštívil nás Váš obchodník
Dozvedeli sme sa o Vás z rozprávania známych
Čítal som Váš článok v HN
Dozvedel som sa o Vás na Slovnafte
Našiel som Vás na google
Našiel som Vás na www
Iné
+421 918 918 888


HORÚCA SPRÁVA

Pekný deň, vážení klienti.

V posledných dvoch dňoch sa v systéme vyskytla neobvyklá vec – popisovanie adries v knihe jázd: adresa – N/A.

Dovoľujeme si Vás ubezpečiť, že je všetko v poriadku a, že v priebehu tohto týždňa sa ešte môže objaviť tento záznam pri popise adries. Postupne sa všetky adresy dopíšu a čoskoro pocítite zlepšenie. Zaplatené licencie na Google majú svoje limity a pokiaľ tento limit je prekročený, popisy sa prestanú generovať. Už v minulých týždňoch bol prevedený upgrade a navýšenie licencií, ale procesy sú pomalšie než je realita. Preto, aj keď sme urobili všetky potrebné kroky, ešte stále nenabehli do systému zvýšené limity na popisovanie adries.

Očakávame každým dňom, že všetko bude fungovať správne a že zvýšené limity začnú byť aktívne v priebehu nasledujúcich 72 hodín.

843 nových aut v systéme za posledných 60 dní !

Toto je dôvod, prečo dochádza v týchto dňoch k prekračovaniu limitov a preto VÁM ďakujeme za to, že sa stretávame každý deň s tým, že nás odporúčate, že nám volajú noví zákazníci a hovoria „My chceme Váš systém“ „My vieme, že ste najlepší“ „Potrebujeme to hneď, kedy nám to namontujete“. A tiež za to, že hovoríte o svojej spokojnosti svojím priateľom.

Ďakujeme za to a ešte jedenkrát... Práve preto „MY REKLAMU NEPOTREBUJEME“, pretože chceme, aby Vy ste boli našou reklamou. Pretože chceme, aby ste boli spokojný.

Ďakujeme za zhovievavosť a viac sa dočítate v novom bulletine.

Už nás netrápi otázka, kto je líder na trhu... MY UŽ TO VIEME

Michal Vodička