Ako ste sa o nás dozvedeli?
Navštívil nás Váš obchodník
Dozvedeli sme sa o Vás z rozprávania známych
Čítal som Váš článok v HN
Dozvedel som sa o Vás na Slovnafte
Našiel som Vás na google
Našiel som Vás na www
Iné
+421 918 918 888


OnLine- nádrže, spotreba, otáčky motora, hmotnosť, nočná praca,
nový mesačný report.Oddelenie IT včera podvečer „zavidelo do systému“ niekoľko noviniek. V prvom rade by sme Vás chceli upozorniť na to, že sa v Zostavách objavilo niekoľko nových zostáv.1. NOČNÁ PRÁCA

V zostave Nočná práca sme pre Vás pripravili jednoduchú tabuľku pre výpočet a evidenciu nočnej práce. Podľa novely zákonníka práce má každý zamestnávateľ povinnosť evidovať nočnú prácu zamestnancov. A práve preto sme pre Vás pripravili túto pomôcku. Pre inšpektorát práce tak získate jedoduchú a prehľadnú tabuľku a vy si ušetríte starosti a prácu s evodenciou.

Kde v systéme naájdete: Zostavy/nočná práca

Zavolajte na Custom Care- Poradíme Vám, kde túto zostavu nájdete a čo je potrebné pre jej fungovanie.2. MESAČNÝ PREHĽAD

V zostave mesačný prehľad nájdete potrebné úudaje zoradené v jednej tabuľke. Prezrite si novú zostavu a zistíte, či si ju obľúbite tak, ako niektoré iné zostavy.Chceme aby ste mali na výber, aby ste si vybrali tú zostavu, ktorá Vám vyhovuje najviac. Máme radosť , keď ste spokojní.

Kde v systéme nájdete: Zostavy/mesačný prehľad

Zavlajte na Custom Care-Poradíme Vám kde túto zostavu nájdete a čo je potrebné pre jej fungovanie.3. Online nádrže , akcelerácia, spotreby, hmotnosť, otáčky motora, motohodiny

Tak teraz si držte klobúky! Ideme z kopca!

HURÁÁÁÁÁ´! Prikladáme aj obrázok, aby ste vedeli čo sme tým dokázali.

Údaje , ktoré po Upgrade systéme a Hardware vo vozidlách poskytuje Vaše vozidlo, budete mať od tejto chvíle na online stránke Vozidlá!

Stav nádrže , akcelerácia, rýchlosť, hmotnosť, otáčky motora. Tak toto bude funkčné pri väčšine nákladných autobilu a v niektorých osobných vozidlách, motohodiny,servisné intervaly by zase mali byť spojazdnené pri niektorých strojoch a traktoroch.

To že všetky dáta nájdete po skončení jazdy v zostavách, to je samozrejmé. Spotrebu paliva nájdete priamo pri každej jazde.

Zavolajte na hotline +421 918 918 888, alebo svojho obchodníka a opýtajte sa, či je možný upgrade alebo výmena hardware Pri Vašich vozidlách.

Cena upgrade pre klientov, ktorí už u nás majú Hardware môže dosihanuť cenu 400 € bez DPH so všetkými nákladmi (odpojenie starého Hardware a jeho výkup, nový hardware a 3 roky záruka, nová montáž a všetky náklady spojené s tým)(Záleží a type hardware , ktorý máte vo vozidle, na type vozidla)

Kde upgrade nájdete: Online stránka vozidla a ZOSTAVY / dáta z riadiacej jednotky.

Veríme, že Vám v mnohých prípadoch urobíme radosť a ušetríme mnoho pohonných hmôt.

Obr.1 Zobrazenie dát na online obrazovke

Obr.2 Po kliku na obrázok sa zobrazí graf za posledných 24 hod.

S pozdravom

Commander team

www.commander.sk / www.youtube.com/commandersystems