Ako ste sa o nás dozvedeli?
Navštívil nás Váš obchodník
Dozvedeli sme sa o Vás z rozprávania známych
Čítal som Váš článok v HN
Dozvedel som sa o Vás na Slovnafte
Našiel som Vás na google
Našiel som Vás na www
Iné
+421 918 918 888


SECURE Commander
AWeber HTML Email Template
 
 

SECURE Commander

Nová služba, ktorá zmení svet každého motoristu.

Už nebudete kupovať iné pasívne prvky bezpečnosti. Rôzne alarmy a tyče na volant. Prečo by ste to robili ??? Keď dostanete revolučnú službu s vynikajúcimi parametrami za slušnú cenu.

Od mája 2012 sme do našej rady služieb zaradili novú službu a to SECURE Commander.

Secure Commander je služba, ktorá vám zabezpečí vaše vozidlo vo dne i v noci, vo sviatok i piatok, 24 hodinový dispečing, každý deň a každú noc bdie nad vašími vozidlami na základe otrasového čidla, náklonového čidla a dalších iných moderných nástrojov rozpozná systém kedykoľvek vozidlo bolo otvorené, alebo bolo napadnuté či odtiahnuté. V priebehu prvých 20 sekúnd nám prichádza prvý alarm, behom dalších 20 sekúnd naši operátori vedia či ste vy u vozidla. Pokiaľ nie ste a vozidlo sa rozbehne, tak prichádza tretí alarm. Naši dispečeri majú jasné postupy kedy kontaktovať klienta, kedy kontaktovať políciu a kedy riešiť zaistenie vozidla. Služba začína fungovať na základe služby Vision network, ktorú naša spoločnosť kúpila v marci 2012 od konkurenčnej firmy SpaceLab. Na dispečingu v tejto chvíli je viac než 250 firiem či jednotlivcov, ktorým dnes strážime vozidlá. Veríme, že do konca roku 2012 sa počet klientov na SECURE Commander zvýši na 1000.

Pripravili sme pre vás ponuku, ktorá je neporaziteľná.

Všetok hardware, ktorý je potrebný, aktivácia, licencia + montáž stojí len 549,60 € bez DPH / 659,52 €

Čo je ale najdôležitejšie ? ZÁRUKA NA HARDWARE je desať rokov !! Takže vy si kúpite len jedenkrát v živote hardware na zabezpečenie vozidla a potom už sa budeme len my starať o to, aby všetko fungovalo desať rokov bez problémov. Pokiaľ sa hardware rozbije, bezplatne vám ho vymeníme.

Služba SECURE Commander funguje po celej európe !

Mesačný poplatok vzhľadom k tomu, že všetky servisné a ďalšie úkony máte zdarma je 22,43 € s DPH.

Pokiaľ máte záujem o našu novú službu zavolajte obchodníkovi alebo navštívte naše predajné stánky. Môžete zavolať na HOT-LINE alebo vyplniť objednávku automaticky na našich webstránkach.

Veríme, že si našu novú službu obľúbite.

S pozdravom

Commander team

www.commander.sk / www.youtube.com/commandersystems