Ako ste sa o nás dozvedeli?
Navštívil nás Váš obchodník
Dozvedeli sme sa o Vás z rozprávania známych
Čítal som Váš článok v HN
Dozvedel som sa o Vás na Slovnafte
Našiel som Vás na google
Našiel som Vás na www
Iné
+421 918 918 888


Príbeh, ktorý sa nedá vymyslieť

Autoškola na dve strany
Bolo, nebolo... Za siedmymi horami a siedmymi údoliami bola jedna autoškola. Majiteľ sa po poctivých piatich rokoch zmohol na druhé auto. Zohnal teda inštruktora a snažil sa ďalej poctivo pracovať. Keďže mal veľa práce, aby uživil firmu, a bol dôverčivý, bol rád, že nemusel kontrolovať inštruktora. ... - (Čítajte viac)

Kto neokráda firmu, okráda rodinu
Možno si niekto z Vás pamätá žartovné heslo čias dávno minulých. „Kto neokráda štát, okráda rodinu“. Toto heslo sa dnes zmenilo a verte, že i keď si myslíte, že sa to Vašej firmy netýka, tak by ste mohli byť nemilo prekvapený. Možno.... Pekárenské auto uháňalo tmou tichou krajinou. Bolo nad ránom... - (Čítajte viac)

Prefíkaný šofér kamiónu
„Kde je Jozef?“ „Vyrazil už do Anglicka.“ „Jasne, skúsim, či už nie je príliš ďaleko“. V tej chvíli som zabudol, že máme systém a zdvihol som telefón a automaticky volal telefónne číslo. „Kde si?“ „V Skalici, za chvíľu budem na hraniciach“. „Hm, tak nič, tak choď, chceli sme doložiť paletu“. „To ... - (Čítajte viac)

Každý ideme svojou cestou, cestou ku štastiu
Starý kráľ mal troch synov. Manager mal troch obchodníkov. Stále sa trápil, pretože obchodníci veľa pracovali, jazdili s autami a nemohli nič predať. Kúpil im nové autá, aby im uľahčil prácu a tešil sa, že budú radi. Spokojný obchodník viac predáva. Najstarší obchodník jazdil a občas niečo preda... - (Čítajte viac)

Ententýky, dva špendlíky teď to padlo na techniky“
Príbehy klientov sú niekedy úsmevné a povzbudia nás. Zrazu máme hotových viac zakáziek, stíhame termíny. Je to neuveriteľné. Pochvalu na systém som počul už v rôznych formách, ale táto je tiež pekná. Montujeme klimatizácie a každý deň sa pred koncom pracovnej doby vracali naši technici na firmu ... - (Čítajte viac)

Bludný kruh, smutné intermezzo
Keď obchodníci vládnu „Viete, ale my tých obchodníkov potrebujeme. My si nemôžeme dovoliť ich kontrolovať“ „Oni pracujú a majú ťažkú prácu“ „Bez nich by sme skrachovali“ Všetci sa pozrime na to ako to vypadá v politike, ako to vypadá na svete.... - (Čítajte viac)

Príbeh klienta – dva roky prázdnin
„Dobry den pan Kulhanek, (Opis e-mailu) chcem Vam tymto vyjadrit moju spokojnost so systemom GPS Commander, mali ste pravdu, ze je to prinos pre firmu. Budem Vas system vrele odporucat, lebo naozaj vidim vela vyhod pre zefektivnenie pohybu vozidiel. Rovnako chcem vyjadrit spokojnost s Vasim osobn... - (Čítajte viac)