Ako ste sa o nás dozvedeli?
Navštívil nás Váš obchodník
Dozvedeli sme sa o Vás z rozprávania známych
Čítal som Váš článok v HN
Dozvedel som sa o Vás na Slovnafte
Našiel som Vás na google
Našiel som Vás na www
Iné
+421 918 918 888

Monitorovanie osob

Miláčik monitor je zariadenie ktoré vašim blízkym, deťom, starým rodičom dodá pocit bezpečia.

Je to zariadenie ktoré v ťažkých situáciách dokáže veľmi jednoduchým spôsobom upozorniť na to že je človek v tiesni a tiež kde sa presne nachádza.

Je to zariadenie ktoré v ťažkých situáciách dokáže veľmi jednoduchým spôsobom upozorniť na to že je človek v tiesni a tiež kde sa presne nachádza.

V praxi to znamená že ak sa ocitne dieťa v ohrození, stačí zatlačiť na „Miláčikovi“ stredné tlačítko a pomoc je do malej chvíle na ceste. V prípade že nemôže z nejakého dôvodu ovládať prístroj, je možná automatická aktivácia alarmu po opustení užívateľom definovaného priestoru (mestská časť a pod.). Podobným spôsobom je možné nastaviť aj aktiváciu alarmu pri vstupe do zakázaného priestoru. Rodič týmto spôsobom získa kontrolu nad celodenným pohybom dieťaťa, ale predovšetkým má kvalitný nástroj pri riešení krízových situácií.

Okrem využitia na ochranu žiakov je možné „Miláčika“ využiť aj na ochranu starších ľudí, ktorí žijú osamotene, či občas sa vydávajú sami na cesty mimo domov. Vyskytlo sa už bohužiaľ niekoľko prípadov keď našli staršieho človeka kúsok od domu a chýbalo len málo- rýchla informácia a poloha. Takéto zariadenie nemá problém ovládať ktokoľvek, v núdzi stačí tlačiť jedno tlačítko a o zvyšok je postarané.


Prevádzkové informácie:

1. Alarm je vyvolaný:

  • zatlačením preddefinovaného tlačidla
  • opustením definovaného priestoru
  • vstupom do zakázaného priestoru

2. Alarm:

  • zvoní/posiela SMS na predvolené číslo rodinného príslušníka
  • zvoní/posiela SMS na dispečing
  • posiela e-mail
  • posiela polohu

3. Dispečing po doručení alarmovej správy, kontaktuje vlastníka, alebo blízkeho príbuzného a organizuje zásah v spolupráci so štátnymi orgánmi.

4.Polohu je možné sledovať prostredníctvom internetu po prihlásení sa na monitorovací portál, ale aj na mobilných telefónoch.

5. Telefonovanie- zariadenie umožňuje telefonovať ako bežný mobilný telefón, obmedzený je len vytáčaním štyroch preddefinovaných čísiel. Na Miláčika je možné telefonovať z akéhokoľvek telefonu.

Služba je však variabilná a je možné si dohodnúť špeciálne podmienky. Ak máte záujem o naše služby, zanechajte prosím kontakt, osloví Vás naše obchodné oddelenie a vysvetlí Vám všetky detaily.

Kontaktný formulár